Rockowa trasa NetEnt

Rockowa trasa NetEnt – trzy muzyczne sloty

Producent oprogramowania e-hazardowego, firma NetEnt, przygotowała coś specjalnego na rok 2016: trylogię slotów w hołdzie gwiazd rocka!

Slot Guns N’ Roses

Pierwszy z trzech slotów, Guns N’ Roses, został wypuszczony na rynek w styczniu 2016 roku. Gra błyskawicznie zdobyła ogromną popularność – nie ma się jednak czemu dziwić. Nie ma chyba osoby, która nie znałaby takich hiciorów jak Paradise City, November Rain, Sweet Child ‚O Mine czy Welcome to the Jungle. Rockowe sloty od NetEnt nie tylko zachwycają grafiką w jakości HD, ale również zaspokajają potrzebny melomanów, lubujących się w cięższych brzmieniach.

Jednak slot Guns N’ Roses to dopiero początek fantastycznego tournée, jakie szykuje dla nas firma NetEnt.

Partyjka z Hendrixem

Najnowszym dziełem firmy NetEnt jest slot, będący hołdem dla legendarnego gitarzysty i piosenkarza Jimiego Hendrixa. Tak jak w przypadku gry Guns N’ Roses,m podczas rozgrywki gracze będą mieli okazję posłuchać kilku topowych utworów Hendrixa, które na stałe wpisały się na karty historii współczesnej muzyki rockowej. Klimat slota Jimi Hendrix przeniesie nas do epoki dzieci kwiatów, psychodelicznych doświadczeń i odjechanej muzyki przełomu lat 60. I 70. XX wieku.

Slot Jimi Hendrix zaserwuje nam nie tylko wysokie wygrane, ale także dawkę solidnej muzyki. Usłyszymy takie utwory Hendrixa jak Foxy Lady, Purple Haze, Crosstown Traffic czy Little Wing.

Musimy jednak uzbroić się, na szczęście nie w broń, ale cierpliwość, ponieważ premiera slota Jimi Hendrix planowana jest na kwiecień 2016 roku.

Rockowa przejażdżka z MotorHead

Jak doskonale wiecie, trylogia składa się z trzech elementów. Rockową trylogię od NetEnt domyka slot, który owiany jest jeszcze mgłą tajemnicy. Wiemy jedno – bohaterami ostatniego slotu będą muzycy z kultowej grupy MotorHead. Slot MotorHead będzie swoistym hołdem dla zmarłego w 2015 roku lidera grupy Lemmy’ego Kilmistera, którego śmierć wstrząsnęła muzycznym światem. Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących slota MotorHead. Firma NetEnt prawdopodobnie wypuści go na rynek w drugiej połowie roku 2016, w okolicach września.

Jeśli kochacie muzykę rockową, a na dokładkę gra w sloty to Wasze hobby – koniecznie zagrajcie w gry z trylogii NetEnt. Adrenalina gwarantowana!