Nowa produkcja od NetEnt – Aloha! Cluster Pays

Nowa produkcja od NetEnt – Aloha! Cluster Pays

Kto nie by nie chciał spędzić urlopu na egzotycznych wyspach USA, Hawajach? Przepiękne, piaszczyste plaże, bezkresny ocean, cień rzucany przez kokosowe palmy, drinki z palemką i kwieciste naszyjniki – istny raj na ziemi. Aloha! Cluster Pays to najświeższa produkcja koncernu produkującego oprogramowanie e-kasynowe, firmy Net Entertainment. Gra Aloha! Custer Pays pozwoli graczom poczuć klimat Hawajów bez opuszczania swojego pokoju.

Data premiery Aloha! Cluster Pays

Firma Net Entertainment nigdy nie wypuszcza swoich najnowszych produkcji od razu, umiejętnie budując napięcie i rozbudzając w graczach chętkę na grę. Nie inaczej sprawa ma się w przypadku świeżutkiego slota Aloha! Cluster Pays. Premiera gry zapowiedziana jest na 22 marca 2016 roku, ale producent odsłonił rąbka tajemnicy, pozwalając przyszłym graczom zaznajomić się ze slotem i poznać jego główne cechy.

Aloha! Cluster Pays slot

W języku hawajskim słowo aloha oznacza witaj. Gracze, którzy zdecydują się na rozkręcenie niezłej zabawy ze slotem Aloha! Cluster Pays zostaną przywitani w iście hawajskim stylu. Firma Net Entertainment dba, by produkowane przez nią gry były najwyższej klasy, a grywalność i grafika pozostawały jak najlepsze. Gracze nie poczują się rozczarowani i tym razem. Grafika w Aloha! Cluster Pays slot idealnie oddaje hawajski klimat – ciepłe, pastelowe barwy, delikatna kreska pozwalają grającym poczuć się jak na jednej z egzotycznych wysp. W grze zakręcimy symbolami, przedstawiającymi charakterystyczne dla Hawajów przedmioty – różowe kwiaty (plumerię hawajską), soczyste ananasy, błękitne muszelki, rozłupanego kokosa, a także drewniane totemy. W tle gracz ma okazję dostrzec złocistą plażę, lazurową taflę wody, ścianę palm oraz dymiący leniwie wulkan.

Aloha! Cluster Pays slot to sześciobębnowy, pięciobębnowy wideoslot. Gracz ma do wyboru 10 poziomów obstawiania na stawki od €0.01 do €2.00.

Aktualnie w wielu wideoslotach występują tak zwane symbole wild, które mogą podmieniać inne symbole, by ułatwić graczowi zwycięstwo. A propos zwyciężania w Aloha! Cluster Pays slot – w grze nie występują tradycyjne linie wygrywające. By zwyciężyć, należy utrafić na tak zwany cluster, czyli skupisko takich symboli obok siebie.

W Aloha! Cluster Pays slot zastosowano także cechę sticky re-spins, polegającą na zatrzymaniu na bębnach zwycięskiej sekwencji i dokręceniu wolnych bębnów, w celu zwiększenia wygrywającej sumy. Kolejnym dodatkowym atutem Aloha! Cluster Pays slot jest mechanizm usuwający symbole o niskiej wartości.